Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 1

Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 1
13 042 грн
10 434 грн
-20%
Код товару: a-9500023
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRTE 1
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 1.4 А |
| Розміри, мм | 115х205х100 мм |
| Вага | 2.1 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 60-230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Ostberg VRTE 1 – це регулятор швидкості, що призначений для зміни вихідної напруги. Ostberg VRTE призначені для використання в кухнях або в ванних кімнатах, що можливо завдяки влагостойкому корпус, виготовленому з ПХВ.
Тиристорний регулятор швидкості серії VRTE 1 має п'ять ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву. Дозволяється керування декількома двигунами вентиляторів, якщо їх загальний споживаний струм не перевищує номінального струму регулятора.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRTE 1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити





