Тиристорний регулятор Ostberg VRS 0,5 U

Тиристорний регулятор Ostberg VRS 0,5 U
Код товару: a-9500013
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRS 0,5 U
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 0.05-0.5 А |
| Розміри, мм | 80х80х60 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 1 |
Семисторный регулятор швидкості Ostberg VRS 0,5 U призначений для зміни вихідної напруги. Дані моделі оснащені вбудованою теплової захистом двигуна вентилятора. Серія VRS 0,5 U регуляторів струму має шість ступенів регулювання швидкості, а так само захищає двигун від перегріву.
Перевагою регуляторів Ostberg VRS 0,5 U є висока ефективність і точність управління. Можливо управління декількома двигунами, за умови, що загальний споживаний струм двигунів не перевищує гранично допустимої величини.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Ostberg VRS 0,5 U Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
вас може зацікавити








