Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 4

Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 4
87 596 грн
70 077 грн
-20%
Код товару: a-9500030
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 4
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 4 А |
| Розміри, мм | 400х425х225 мм |
| Вага | 18 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Тиристорні регулятори Ostberg VRDT 4 оснащені двома однофазними автотрансформаторами. Дана серія тиристорних регуляторів може бути підключена до будь-якого електродвигуна, але переважно до двигунів вентиляторів і насосів.
Тиристорні регулятори струму Ostberg VRDT 4 оснащені плавким запобіжником. Управління декількома двигунами, може здійснюватися одночасно, за умови, що сумарний струм, не буде перевищувати номінальний електричний витрата регулятора.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRDT 4 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити













