Тиристорний регулятор Ostberg VRDT 11

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 11 А |
| Розміри, мм | 400х430х235 мм |
| Вага | 33 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 95-400 В |
| Клас захисту | IP54 |
| Фазність | 3 |
Ostberg VRDT 11 – це регулятори тиристорного типу, призначені для плавного регулювання швидкості обертання електродвигуна. Серія VRDT розроблена спеціально для роботи в приміщеннях з підвищеною вологість повітря, що забезпечується з допомогою виготовленого із сталі і покритого фарбою корпусу.
Тиристорні регулятори струму Ostberg VRDT 11 можуть одночасно керувати декількома двигунами вентиляторів, за умови, що загальна їх потужність не буде перевищувати номінальну потужність однофазного регулятора.
Робота регуляторів VRDT 11 забезпечується за допомогою вбудованих двох однофазних трансформаторів, які дозволяють здійснювати плавне регулювання напруги.
Детальну інформацію та ціни про регулятори швидкості Ostberg VRDT 11 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.









