Тиристорний регулятор Ostberg VRDE 1.5

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ostberg |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Швеція |
| Струм | 1.5 А |
| Розміри, мм | 200х305х155 мм |
| Вага | 3.9 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 60-230 В |
| Клас захисту | IP44 |
| Фазність | 1 |
Трансформаторні регулятори швидкості VRDE 1 Ostberg працюють за принципом використання двох однофазних автоматичних трансформаторів для зміни напруги струму, що подається до електродвигуна. Тиристорні регулятори швидкості серії VRDE можуть бути підключені одночасно до декількох електродвигунів пристроїв, за умови, що їх потужність, не буде перевищувати номінальну.
Регулятори VRDE 1 Ostberg виробляються в корпусі з ПХВ, а так само оснащені перемикачем швидкості з індикатором, що розташовані на передній панелі. Вхідна ланцюг регуляторів захищена плавким запобіжником.
Детальну інформацію та ціни на регулятори швидкості Ostberg VRDE 1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.














