Тиристорний регулятор Maico STW 1

Тиристорний регулятор Maico STW 1
Код товару: a-23517
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico STW 1
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 0.1 А |
| Розміри, мм | 128х74х54 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IPX0 |
| Фазність | 1 |
Однофазний регулятор Maico STW 1 з реверсивним перемикачем, ці системи призначені для настінної установки. Моделі STW 1 можуть використовуватися для підключення до вентиляції припливного і витяжного типу, корпус серії виготовлений з вогнетривкого пластику, що забезпечує додатковий захист від загоряння.
Регулятори Maico STW 1 оснащені вбудованим плавким запобіжником, що дозволяє захистити двигун вентилятора від поломок, при перепадах напруги всередині електромережі.
Детальну інформацію та ціни на регулятори Maico STW 1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














