Тиристорний регулятор Maico ST 1

Тиристорний регулятор Maico ST 1
Код товару: a-21994
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тиристорний регулятор Maico ST 1
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Струм | 0.5 А |
| Розміри, мм | 92x80x70 мм |
| Частота | 50 Гц |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP 44 |
| Фазність | 1 |
Безступінчатий регулятори напруги ST 1 Maico призначені для настінної установки. Серія регуляторів ST 1 оснащена вбудованим плавким запобіжником, який забезпечує захист двигуна вентилятора від перепадів напруги.
Настінні регултяоры ST 1 укомплектовані плавким запобіжником, який забезпечить захист двигуна вентилятора, при виникненні перепадів напруги.
Регулятори ST 1 Maico використовуються для безступінчастого регулювання напруги, що подається до однофазного вентилятору.
Детальну інформацію та ціни на регулятори ST 1 Maico Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
вас може зацікавити








