Тепловий насос повітря-вода Olimpia Splendid Sherpa S3 Tower

Тепловий насос повітря-вода Olimpia Splendid Sherpa S3 Tower
434 407 грн
Код товару: a-02300/02284
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
3.15
Максимальна температура опалення / ГВП:
55 / 60°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
220-240/1/50
Об'єм вбудованого бойлера ГВП:
200 л
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-вода Olimpia Splendid Sherpa S3 Tower
| COP (A7/W35) | 3.15 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 55 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | 200 л |
| EER (A35/W18) | 5.55 |
| EER (A35/W7) | 3.45 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A+++/A++ |
| Площа приміщення | 85 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Ні |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Підлоговий |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 2,41 / 4,50 / 5,52 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 2,52 / 4,70 / 5,77 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 2,74 / 4,80 / 6,39 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 600 х 1980 х 600 мм |
| Рівень шуму, дБ | 36 дБа |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 1,5 + 1,5 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Італія |

434 407 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











