Тепловий насос повітря -вода Olimpia Splendid Sherpa S2

Тепловий насос повітря -вода Olimpia Splendid Sherpa S2
483 679 грн
375 624 грн
-23%
Код товару: a-02041/02009
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
2.66
Максимальна температура опалення / ГВП:
35°C / 60°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
380-415/3/50
EER (A35/W18):
4.21
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря -вода Olimpia Splendid Sherpa S2
| COP (A7/W35) | 2.66 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 35°C / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 380-415/3/50 |
| EER (A35/W18) | 4.21 |
| EER (A35/W7) | 2.51 |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 365 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Ні |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Внутрішній |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 13.8 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 13.24 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 11.21 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 500 х 810 х 296 мм |
| Рівень шуму, дБ | 46 дБ |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 1,5+1,5 - 3,0+3,0 |
| Функції | Терморегулятор |
| Площа до, м² | 600 |
| Країна виробник | Італія |

375 624 грн
483 679 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити



















