Тепловий насос "повітря-вода" MYCOND HEVI

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | 2.74 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 60 / 60°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| EER (A35/W18) | 2.25 |
| EER (A35/W7) | 2.19 |
| Енергоефективність | А++ |
| Площа приміщення | 200 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири, Для басейну |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Холодопродуктивність (A35/W18) | 6,1 кВт |
| Холодопродуктивність (A35/W7) | 5,3 кВт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 7,4 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 278 х 751 х 500 мм |
| Рівень шуму, дБ | Стандартний |
| Бренд | MYCOND |
| Гарантія | 24 місяці |
| Колір | Чорний |
| Компресор | Інверторний |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 6 кВт |
| Функції | Опалення / Охолодження / ГВП |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Великобританія |
MYCOND HEVI – сучасні теплові насоси, що дозволяють зробити проживання у приватних будинках та котеджах максимально комфортним. Обладнання відрізняється сучасним функціоналом, компактними габаритами та зручним керуванням. Можлива робота на обігрів, кондиціювання та гаряче водопостачання. Британська компанія MYCOND завоювала величезну кількість шанувальників у Європі, Америці та Азії. Це пояснюється впровадженням у виробничий процес сучасних розробок та використання якісних комплектуючих елементів. Кліматичне обладнання повною мірою здатне задовольнити потреби та побажання сучасних користувачів.
Принцип роботи
Кліматичне обладнання цієї серії працює на базі інверторного компресора із циклом EVI. Завдяки цьому агрегати характеризуються економічним споживанням електрики та високою продуктивністю.
Конструкційні особливості
Теплові насоси даної серії відрізняються високою продуктивністю та економічністю. Слід виділити такі особливості кліматичного обладнання:
Можлива безперебійна робота насосів навіть при температурі за вікном до -27 °C, завдяки чому можна встановлювати обладнання даного типу в північних регіонах.
Теплові насоси працюють не тільки на опалення та охолодження, але й забезпечують гаряче водопостачання. За рахунок цього обладнання підходить для цілорічного використання та є незамінним для встановлення в приватних будинках.
Зовнішній блок відрізняється компактними габаритами та низьким рівнем шуму, що дозволяє встановлювати теплові насоси навіть на територіях із щільною забудовою. Можете не хвилюватися, робота обладнання не стане причиною акустичного дискомфорту для ваших сусідів.
Є вбудований циркуляційний насос та проточний електричний нагрівач.
Застосування
Теплові насоси британського виробництва відрізняються зручністю в експлуатації та надійністю завдяки таким незаперечним перевагам:
Майже безшумна робота. Завдяки ній можливе встановлення обладнання в будь-якому приміщенні, оскільки користувачам забезпечений акустичний комфорт.
Регулятор відрізняється простотою та зручністю в експлуатації, через це користувачі мають можливість задавати бажані показники температурних режимів.
Завдяки погодозалежному режиму роботи змінюються потужність та експлуатаційні параметри в автоматичному режимі, виходячи з температури в приміщенні.
Є можливість додаткового підключення кімнатного термостату.
Завдяки цьому мінімізується не тільки участь користувачів у підтримці безперебійної роботи обладнання, а й експлуатаційні витрати.
Монтаж
Теплові насоси MYCOND HEVI є високотехнологічним обладнанням, для встановлення якого необхідно мати відповідні знання та кваліфікацію. Тому категорично забороняється виконання монтажних робіт власними силами. Це завдання довіряти слід виключно досвідченим та сертифікованим підрядникам. Для безперебійної роботи обладнання рекомендовано щорічну діагностику вузлів на справність.










