Тепловий насос повітря-вода Daikin Altherma ERGA / EHSH(B)

Тепловий насос повітря-вода Daikin Altherma ERGA / EHSH(B)
Код товару: a-DKN-00088/DKN-00588
AI аналітика товару
Основні характеристики
COP (A7/W35):
5.1
Максимальна температура опалення / ГВП:
65 / 55°C
Напруга внутрішнього блоку:
220-240/1/50
Напруга зовнішнього блоку:
V3/1N~/50/230
Об'єм вбудованого бойлера ГВП:
294 л
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Тепловий насос повітря-вода Daikin Altherma ERGA / EHSH(B)
| COP (A7/W35) | 5.1 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 65 / 55°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | V3/1N~/50/230 |
| Об'єм вбудованого бойлера ГВП | 294 л |
| Енергоефективність | W35/W55 - A+++/A++ |
| Площа приміщення | 86 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Підлоговий |
| Тип виконання | Спліт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 4,30 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 595 х 1891 x 615 мм |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Роторний |
| Функції | Опалення / ГВП |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Італія |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















