Тепловий насос повітря-повітря Daikin FTXF50F/RXF50F

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 3.33 |
| Енергоефективність | A++/А++ |
| Площа приміщення | 50 м² |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 18 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 12 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 990x295x263 мм |
| СOP | 3.71 |
| Потужність при охолодженні, кВт | 5 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 6 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 31 дБ, 34 дБ, 43 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 1,5/1.62 кВт |
| Напруга, В | 230 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| Робочий діапазон температур | -15 +46 °С |
| Функції | Циркуляція повітря, осушення, охолодження та обігрів |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 50 |
| Країна виробник | Чехія |
Настінні інверторні кондиціонери Daikin FTXF50F/RXF50F – вдосконалена модель настінних інверторних спліт-систем, яка відрізняється витонченим і в той самий час лаконічним дизайном, а також володіє ідеальним поєднанням ціни та якості. Дана модель в лінійці побутових кондиціонерів Daikin вважається найбільш доступною за ціною, при цьому вона не поступається в надійності, функціональності та технічним характеристикам більш дорогим моделям. Кондиціонер стане відмінним рішення не лише для будинку, але і для офісу, робоча площа яких не повинна перевищувати 50 м².
Конструкційні особливості
Інверторне керування двигуном компресора дозволяє кондиціонерам Daikin FTXF50F/RXF50F економити до 30% електроенергії. Пристрій ефективно справляється з завданнями підтримки оптимального мікроклімату у приміщенні:
- холодопродуктивність – становить 5 кВт,
- теплопродуктивність – 6 кВт.
Внутрішній блок спліт-системи даної серії виконаний з глянцевого пластику високої якості, який найчастіше використовується для виробництва моделей преміум класу.
Зовнішній блок обладнання має антикорозійне покриття blue fin, яке протистоїть несприятливим погодним умовам. Елегантна лицьова панель з легкістю вписується в будь-який інтер'єр, легко знімається для очищення або сервісних втручань.
Кондиціонер Daikin FTXF50F/RXF50F має широкий функціонал:
- Таймер – спрямований на програмування часу включення/виключення кондиціонера на добу вперед;
- Режим комфортного сну – створює комфортні умови в нічний час за рахунок плавної зміни температури;
- Режим комфортного розподілу повітря – дозволяє уникнути протягів у приміщенні за рахунок створення рівномірного температурного фону;
- Режим підвищеної продуктивності – Powerful;
- Режим економічної роботи – Econo.
Застосування
Використовувати кондиціонери FTXF50F/RXF50F можна в приміщеннях як побутового, так і комерційного призначення: офісах, дачах, будинках, квартирах тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж — настінний, установку та підключення кондиціонерів рекомендується надати професіоналам. Обслуговування складається зі своєчасної заміни фільтрів. Перемикання режимів роботи пристроїв відбувається за допомогою зручного пульта дистанційного керування, який додатково оснащений антибактеріальним покриттям, що особливо важливо, коли пультом користуються декілька людей або у квартирі присутні тварини.
Кондиціонер Daikin FTXF50F/RXF50F – відмінне рішення для ефективного охолодження повітря у приміщенні. А завдяки додатковим характеристикам, інноваційному дизайну та високій надійності даний прилад з упевненістю можна назвати одним з найкращих кондиціонерів свого класу. Для замовлення або консультації звертайтесь за номером 0-800-33-08-28.











