Тепловий насос повітря-повітря Daikin FTXA25AS/RXA25A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Перепад висот | 15 м |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Вага внутрішнього блоку | 13 кг |
| Підключення труб для газу | 9,5 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,35 мм |
| Загальна довжина трубопроводу | 20 м |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,50 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 2,80 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 19/25/33/40/46 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 0.56 кВт |
| Вага зовнішнього блоку | 32 кг |
| Напруга, В | 220 |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Сірий |
| Компресор | Інверторний |
| Робочий діапазон температур | Від - 15 до +43 °С |
| Фазність | 1 |
| Функції | Охолодження, Обігрів, Очищення, Осушення. |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Японія |
Бажаєте розумний кондиціонер за невеликі гроші? З появою на ринку серії Daikin Stylish FTXA це стало можливим. Кондиціонер для дому Daikin FTXA25AS/RXA25A поєднує у собі всі переваги дорогих, елітних кондиціонерів, – ефект Коанда, автоматичний сенсорний контроль, технологія очищення повітря – але при цьому ціни на Daikin FTXA25AS/RXA25A не кусаються. Окрім цих переваг, кліматична установка працює безшумно та економно, і має приємний дизайн.
Daikin FTXA25AS/RXA25A – один із найкращих варіантів для тих, хто хоче охолодити, обігріти житлове приміщення або офіс до 25 кв.м.
Конструкційні особливості
Колір: сірий.
Переваги:
По-перше, модель FTXA25AS/RXA25A функціонує на холодоагенті R32 – енергоефективній та екологічній речовині, у порівнянні з колишнім R410-A.
По-друге, через застосування інверторного компресора, спліт-система FTXA25AS/RXA25A споживає мало електрики. Відповідно, модель дуже економічна. Інверторний кондиціонер Daikin FTXA25AS/RXA25A виробляє до 5 кВт тепла або холоду за кожен використаний кВт електроенергії.
Також завдяки компресору можна плавно регулювати потужність, що у свою чергу позитивно впливає на точність температури, відповідно – знижує рівень шуму приладу.
Кондиціонер Daikin FTXA25AS/RXA25A оснащений сенсором для самостійного коригування температурного режиму. Ще у нього вбудована технологія очищення повітря Flash Streamer, яка швидко і якісно прибирає неприємні запахи, пил, бактерії і алергени.
Завдяки ефекту Коанда, настінний кондиціонер Daikin FTXA25AS/RXA25A правильно розподіляє потоки холодного і теплого повітря, і не створює протягів.
Застосування
Кондиціонер Дайкін FTXA25AS/RXA25A призначений для житлових приміщень і офісів, розміри яких не перевищують 25 кв.м. Кондиціонер охолоджує, обігріває та очищає повітря.
У режимі охолодження Дайкін FTXA25AS/RXA25A функціонує від -10 до + 46; у режимі нагрівання від -15 до +18.
Монтаж/обслуговування/управління
Монтаж кондиціонеру FTXA25AS/RXA25A відбувається на стіну.
Щоб керувати цією кліматичною установкою, вам достатньо скористатися пультом або зайти у гаджеті за допомогою інтернету або локальної мережі у додаток Daikin Online Controller.
Купити Daikin FTXA25AS/RXA25A найвигідніше у салоні Альтер Ейр! Ми професійно займаємося кліматичною та опалювальною технікою, тому нам можна довіряти. Набирайте 0-800-33-08-28 і телефонуйте нам абсолютно безкоштовно. Відповімо на всі питання.






