Тепловий насос повітря-повітря Daikin FCAG71B/RZAG71NY1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 6.83 |
| Енергоефективність | A++ |
| Площа приміщення | 70 м2 |
| Тип приміщення | Для комерційних приміщень |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 24 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 15 мм |
| Підключення труб для рідини | 9 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 840х204х840 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 6,8 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 7,5 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 28 дБ, 31 дБ, 35 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 4.7/5.8 кВт |
| Напруга, В | 400 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Пульт ДК |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Білий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.22 |
| Робочий діапазон температур | -20/+52 °С |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення, вентиляція |
| Спосіб установки | Стельова (вбудована) |
| Площа до, м² | 70 |
| Країна виробник | Чехія |
Кондиціонер Daikin FCAG71B/RZAG71NY1 з потолочным касетним блоком призначений для створення сприятливого та комфортного мікроклімату в приміщеннях площею до 70 кв. метрів. Така продукція з номінальною потужністю холодопродуктивності 6,8 кВт, підійде для обслуговування магазинів, офісів, бізнес-центрів, ресторанів і промислових приміщень з високими стелями.
Касетна спліт-система складається із зовнішнього і внутрішнього блоків, головним досягненням якого є найменша висота, яку ви з легкістю зможете приховати від сторонніх очей за підвісною стелею. Сучасна декоративна панель виконана в білому кольорі та відмінно буде підходити до будь-якого дизайну приміщення.
Також, інженери Daikin доповнили внутрішню панель функцією автоматичного самоочищення фільтра раз в день, що гарантує кращу продуктивність, високий рівень комфорту та економію до 50 % бюджету. Для більш комфортної експлуатації системи служить система самодіагностики, яка вказує на виниклі відхилення від нормального режиму роботи.
Функція програмного осушення повітря націлена на стабілізацію рівня вологості в межах комфортного діапазону значень, а режим підвищеної продуктивності досить зручний для досягнення найбільш комфортних кліматичних показників у приміщенні протягом короткого проміжку часу. В даних спліт-системах передбачений і режим роботи під час Вашої відсутності, який, завдяки незначного зниження комфорту, дозволяє помірно витрачати споживану енергію.
Касетні кондиціонери Daikin FCAG71B/RZAG71NY1 створять затишок і приємну свіжість в кожному будинку. Ненав'язливий стильний дизайн, низький рівень шуму і знижена витрата повітря перетворять Вашу кімнату в ідеальне джерело комфорту.











