Тепловий насос повітря-повітря Daikin Emura FTXJ20AS/RXJ20A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.7 |
| Енергоефективність | A+++ |
| Площа приміщення | 20 м2 |
| Тип кондиціонера | Настінні |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 7 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9 мм |
| Підключення труб для рідини | 6 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 900х304х214 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 2,5 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 29 дБ |
| Споживана потужність, Вт | 4.3 кВт, 5 кВт |
| Напруга, В | 230 В |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 36 місяців |
| Керування | Пульт ДК, wi-fi керування |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Сірий |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 5 |
| Робочий діапазон температур | -20 - +50 °C |
| Функції | Охолодження та обігрів, осушення, вентиляція |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Чехія |
Daikin FTXJ20AS/RXJ20A Emura - це унікальна модель серед настінних інверторних кондиціонерів. Крім високих показників продуктивності та широкого набору функцій, кондиціонер Daikin FTXJ20AS/RXJ20A перевершує своїх конкурентів в інноваційному дизайні, який не схожий на дизайн інших моделей. Передня панель виготовлена в стильному сріблястому кольорі та має опуклу форму. На перший погляд, навіть не ясно, що це кондиціонер. Швидше здається, що це окремий елемент інтер'єру, який прикрашає загальний зовнішній вигляд приміщення.
Підходять такі спліт-системи для невеликих і середніх за розміром приміщень і виконують ряд важливих функцій:
- охолодження
- обігрів
- осушення
- вентиляція
- фільтрація
Економне енергоспоживання робить кондиціонер Daikin FTXJ20AS/RXJ20A Emura незамінною кліматичною технікою у Вашій оселі. Він може працювати цілодобово і при цьому не вимагати істотних витрат на свою експлуатацію.
Також Daikin FTXJ20AS/RXJ20A має індикатор руху, за допомогою якого пристрій реагує на переміщення людей по кімнаті та підлаштовує під них свій режим роботи. Це дозволяє автоматично контролювати роботу Daikin FTXG20LS/RXG20L Emura для максимального комфорту користувача.
Компанія Альтер Ейр першою на українському ринку представила настінний кондиціонер Daikin FTXJ20AS/RXJ20A, і Ви можете придбати це ексклюзивне обладнання у нас за доступною ціною. Ми проконсультуємо Вас з усіх питань щодо цих кондиціонерів, але і гарантуємо суттєву знижку на покупку. Телефон для отримання детальної інформації: 0800330828.











