Тепловий насос повітря-повітря Cooper&Hunter SUPREME CONTINENTAL (Silver)

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| EER | 4.57 |
| Енергоефективність | А+++/А+++ |
| Площа приміщення | 25 м2 |
| Тип приміщення | Для будинку та квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-повітря |
| Типорозмір | 9 BTU |
| В кредит | Так |
| Підключення труб для газу | 9,53 мм |
| Підключення труб для рідини | 6,38 мм |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 865х210х290 мм |
| Потужність при охолодженні, кВт | 2,7 кВт |
| Потужність при опаленні, кВт | 2,93 кВт |
| Рівень шуму, дБ | 18 дБа |
| Споживана потужність, Вт | 0,59/0,65 кВт |
| Напруга, В | 220 В |
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Гарантія | 60 місяців |
| Керування | Дистанційне |
| Холодоагент | R-32 |
| Колір | Срібний |
| Компресор | Інверторний |
| COP | 4.55 |
| Робочий діапазон температур | від -25°С до +43°С |
| Функції | Очищення, Охолодження, Осушення повітря, Обігрів, Вентиляція, Іонізація |
| Спосіб установки | Настінний |
| Площа до, м² | 25 |
| Країна виробник | Китай |
Четверта модифікація преміум сегменту інверторних спліт-систем ТМ Cooper&Hunter - Supreme Continental SILVER. Завдяки великому діапазону робочих температур – від -25 до +43°С – кондиціонер здатний працювати як основне або як допоміжне джерело опалення в міжсезоння та найхолоднішу пору року. До четвертого ряду модифікацій входять декілька моделей, які здатні обігріти кімнату площею від 20 до 70 м²:
Cooper&Hunter CH-S09FTXAL– SL SUPREME CONTINENTAL - потужність холод/тепло 2,7/2,93 кВт
Cooper&Hunter CH-S12FTXAL– SL SUPREME CONTINENTAL - потужність холод/тепло 3,50/3,81 кВт
Cooper&Hunter CH-S18FTXAL– SL SUPREME CONTINENTAL - потужність холод/тепло 5,30/5,57 кВт
Cooper&Hunter CH-S24FTXAL– SL SUPREME CONTINENTAL - потужність холод/тепло 7,00/7,20 кВт
Кондиціонер особливо підійде для приміщень з високим вмістом вологості, завдяки режиму помірного осушення. Ви можете забути про сирість та конденсат на вікнах. Корисна функція самоочищення внутрішнього блоку – усуває зайву вологу з теплообмінника.
Технічно-конструктивні особливості
Оновлена система стабілізації напруги та низьковольтний старт дозволили підняти ресурс роботи інверторного компресора та підвищили коефіцієнт енергоефективності до позначки А+++. Можна виділити основні особливості даної серії які принесуть комфорт у використанні:
компактний дизайн – невеликі розміри внутрішнього блоку дозволяють розмістити його в більшості приміщень;
тиха робота – занижений рівень шуму роботи кондиціонера, завдяки роботі інверторного компресора;
покращена фільтрація – окрім ефективної системи фільтрації, яка складається з фільтрів ECO-FRESH і CH SMART-ION Filter, можна додатково поставити два фільтра: антибактеріальний та вугільний;
BMS керування – програмне забезпечення, яке дозволяє інтегрувати кондиціонер в систему “розумний будинок”.
Основні режими роботи
Кондиціонер оснащений багатьма функціями та корисними режимами роботи. Основні режими роботи, які будуть корисні в експлуатації продукту:
AUTO – авторежим допоможе Вам створити комфортабельні умови, відштовхуючись від показників температури в приміщенні.
TURBO – компресор починає працювати на повну свою потужність, щоб швидше нагріти чи охолодити Вашу кімнату.
I FEEL – спліт-система створить комфортну температуру в кімнаті, де знаходиться пульт ДУ.
SLEEP – підбір комфортної температури та зниження шуму зовнішнього блоку зробить Ваш сон спокійним та приємним.
QUIET – тимчасове приглушення шуму від роботи кондиціонера.
Таймер – програмуйте роботу кондиціонера погодино.
Купити кондиціонер та дізнатись більше про цю модель Ви можете, зателефонувавши нам на безкоштовну лінію 0 800 33 59 42









