Тепловий насос Daikin Altherma EHBH-CB+ERLQ-CV3/W1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| COP (A7/W35) | 5.04 |
| Максимальна температура опалення / ГВП | 55°C |
| Напруга внутрішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Напруга зовнішнього блоку | 220-240/1/50 |
| Енергоефективність | W35/W55 - A++/A++ |
| Площа приміщення | 88 м² з урахуванням тепловтрат 50 Вт з квадратного метра |
| Підключення до сонячних колекторів | Так |
| Тип приміщення | Для теплої підлоги, Для будинку, Для квартири |
| Тип теплового насоса | Повітря-вода |
| Тип внутрішнього блоку | Настінний |
| Тип виконання | Спліт |
| Теплопродуктивність при A7/W35 | 4,40 кВт |
| Підключення каскадом | Ні |
| Розміри внутрішнього блоку (ШxВxГ) | 480 х 890 x 344 мм |
| Рівень шуму, дБ | 48 дБа |
| Бренд | Daikin |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Компресор | Герметичний роторний компресор |
| Функції | Опалення |
| Площа до, м² | 100 |
| Країна виробник | Японія |
Daikin EHBH-CB+ERLQ-CV3/W1 – тепловий насос повітря-вода з внутрішнім блоком настінного типу, який призначений для роботи в єдиному режимі обігріву приміщень. Ідеально підходить для будинків і котеджів з низьким споживанням енергії. Модель має випарник, який відбирає енергію у навколишнього середовища і конденсатор, в якому теплоносій віддає тепло.
Принцип опалення тепловим насосом заснований на зборі тепла з природи, що оточує будівлю, і викиді зібраного тепла в систему опалення (або гарячого водопостачання) будівлі.
Для того щоб купити теплові насоси Daikin EHBH-CB+ERLQ-CV3/W1 в Києві та Україні звертайтесь до компанії Альтер Ейр. Наші фахівці проведуть грамотну консультацію та допоможуть з вибором пристрою для вашого приміщення, інженери відділу компанії спроектують систему опалення, а монтажники зроблять грамотну та якісну установку.

















