Systemair Topvex TR15 EL - припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 4680 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 64 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F7/F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Робочий діапазон температур | Від -10 до 40 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1930х1980х1470 мм |
| Споживана потужність, Вт | 4998 Вт |
| ТЕН | 15 |
| Вага | 730 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 350x1000 мм |
| ККД рекуперації | 80,6 % |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Сучасна припливно-витяжна установка Systemair Topvex TR15 EL чудово підійде для вентиляційних систем невеликих адміністративних, а так само громадських приміщень. Пристрій в першу чергу призначена для забезпечення комфортного мікроклімату шляхом створення постійно надходять в будівлю потоків підігрітого до потрібної температури очищеного атмосферного повітря.
Агрегат з функцією рекуперацією тепла використовує температуру витяжних повітряних мас для підігріву припливних, а так само оснащений додаткових електричним повітронагрівачем.
Висока ефективність енергоспоживання та наявність теплообмінника гарантують економічне витрачання електроенергії, і, як наслідок, зниження витрат на створення максимального комфорту. У комплектацію установки входить вивірена ще на заводі система автоматики і виносний пульт з доступним дисплеєм і десятиметровим кабелем.
Купити SystemairTopvex TR15 EL за прийнятною ціною в Києві Ви можете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair Topvex TR15 EL
Габаритне креслення Systemair Topvex TR15 EL









