Systemair BF-W - віконний вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 68,8 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Віконний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Швеція |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2468 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Зворотний клапан | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Розміри, мм | 163х163 мм |
| Споживана потужність, Вт | 14,8 Вт |
| Робоча температура, °C | 70 °С |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Простий в експлуатації і практично не вимагає технічного обслуговування осьовий вентилятор Systemair BF-W відмінно підійде для установки в невеликих офісних приміщеннях, підсобках, а завдяки наявності вологостійкого пластмасового корпусу ще і в ванних кімнатах та інших приміщеннях з підвищеною вологістю.
Дана модель відрізняється низьким рівнем шуму і споживаної потужності, але в поєднанні з хорошою продуктивністю. В цілях запобігання можливості попадання забрудненого повітря в даній моделі у високоміцному корпусі з пластику передбачений спеціальний зворотний клапан.
Монтують пристрій на стіну або у віконний отвір, а підключають до електроживлення через спеціальний вимикач або при необхідності безпосередньо в ланцюг освітлення.
Придбати Systemair BF-W за низькою ціною можна в салоні кліматичної техніки АльтерЭйр.














