Стельовый вентилятор Vortice Nordik Evolution R 140/56" Silver

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 276.43 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52.6 дБ |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 197 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 16586 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 1488х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 1400 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантія | 24 |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Вентилятор Vortice Nordik Evolution R 140/56 "Silver для перемішування та рівномірного розподілу повітря у приміщенні. Розміщення техніки – стельове, дизайн виконаний у простому та лаконічному стилі, колір фарбування – сірий.
Конструкційні особливості
Вентилятор для стелі Vortice NK Evolution R 140/56 "Silver має наступні переваги:
- Матеріал виготовлення – пластик/сталь.
- Зміна кута обертання.
- Захист від корозії.
- Захист від ультрафіолету.
- Світильник – купується додатково.
- Дистанційне керування.
- Крюк з віброізоляторами.
Використовуючи функцію реверс, ви можете регулювати напрямок лопатей по часовому напрямку або проти. Всі деталі вентилятора виготовлені з якісних та міцних матеріалів: лопаті – зі сталі, верхній та нижній ковпак – з ABS пластику. Якщо в приміщенні, де буде встановлюватися обладнання мало освітлення, то ви з легкістю зможете доукомплектувати вентилятор світильником.
Застосування
Вентилятори Vortice Nordik Evolution R 140/56 "Silver для перемішування повітря можна використовувати як в побутових, так і комерційних приміщеннях: офісах, будинках, квартирах, готелях тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж техніки – стельовий, кріпиться за допомогою невеликого крюка, на якому розташовується все обладнання. Важливо пам'ятати, що правильне підключення гарантує максимально налагоджену роботу вентиляторів, тому всі монтажні роботи варто довірити спеціально навченим людям. Управління вентиляторами проводиться як дистанційно за допомогою пульта, так і завдяки настінному регулятору.
Купити стельовий вентилятор Vortice NK Evolution R 140/56 "Silver можна на сайті кліматичного обладнання Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Більше інформації щодо технічних характеристик, ціни, знижок, послуг монтажу або доставки дізнавайтеся в консультантів Альтер Ейр. Для цього клікайте на кнопку зворотного зв'язку і незабаром ми з вами зв'яжемось.

















