Стельовый вентилятор Vortice Nordik Evolution R 120/48" Woodgrain

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 230.17 м³/г |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 49.1 дБ |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Під дерево |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 198 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 13810 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 1284х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 1200 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 7.1 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Vortice Nordik Evolution R 120/48 "Woodgrain – стельовий вентилятор для швидкого та якісного перемішування повітря у приміщенні. За рахунок спеціально розташованих лопатей рівень шуму техніки навіть при максимальній продуктивності практично не чути. Дані кондиціонери застосовуються для роботи в приміщеннях побутового та комерційного призначення.
Конструкційні особливості
Зовнішній дизайн вентиляторів виконаний в сучасному оформленні, модель R 120/48 "Woodgrain має темно коричневий колір фарбування, візуально нагадує дерево.
Вентилятор для стелі Vortice NK Evolution R 120/48 "Woodgrain має наступні переваги:
- Функція Реверс – для зміни напряму повітряних потоків вгору/вниз.
- Низький рівень звукового тиску.
- Матеріал виготовлення – сталь/ABS пластик.
- Захист від корозії.
- Світильник – виконує функцію додаткового освітлення в будинку/квартирі (не входить в поставку/купується окремо).
- Дистанційне керування.
- Крюк (для монтажу).
- Ступінь захисту – IP20.
- Пусковий конденсатор – для плавного старту.
- Подовжувальна штанга – довжиною 375 мм.
Для фарбування вентиляторів використовувалися спеціальні лакофарбові покриття з епоксидними смолами. Подібний метод робить техніку максимально стійкою до впливу зовнішніх подразників.
Застосування
Встановлювати вентилятори NK Evolution R 120/48 "Woodgrain можна як в побутових: будинках, квартира, дачах, так і виробничих приміщеннях: офісах, магазинах, готелях тощо.
Монтаж, обслуговування та управління
Монтаж вентиляторів – стельовий, кріпиться за допомогою спеціального гака на якому буде триматися все обладнання. Управління можна проводити як за допомогою дистанційного пульта, так і від настінного регулятора.
Купити стельовий вентилятор Vortice NK Evolution R 120/48 "Woodgrain можна в салоні Альтер Ейр або зателефонувавши за номером 0-800-33-08-28. Якщо у вас виникли додаткові питання або необхідна професійна консультація тисніть на кнопку зворотного зв'язку та найближчим часом ми з вам звяжемось.


















