Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 90/36

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Vortice |
| Розхід повітря | 142, 50 м³/хв |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 46,1 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP55 |
| Номінальна частота обертання | 228 об/х |
| Об`єм реціркульованого повітря | 8550 м³/год |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Розміри, мм | 900х495 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Робоча температура, °C | до +50 °C |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Vortice Nordik International Plus 90/36 -стельовий вентилятор, який призначений для створення оптимального мікроклімату в приміщеннях будь-якого типу (офісні центри, бари, ресторани, громадські заклади).
Конструкція стельового вентилятора
Продуктивність вентилятора Vortice Nordik International Plus 90/36 - max 14000 м3/ч.
Вентилятор оснащений індукційним електродвигуном із зовнішнім ротором, що дозволяє отримати велику потужність на малих обертах. Модель комплектується трьома профільованими лопатками білого кольору, які виконані зі сталі. За рахунок унікальної форми лопатей вентилятор працює дуже тихо. Це дозволить встановити модель у кімнатах відпочинку і використовувати за призначенням у нічний час.
Перевага стельового вентилятора:
- якісне виконання робочих лопатей;
- забезпечення приємної прохолоди в літній час;
- невелике споживання електроенергії;
- приємний зовнішній вигляд і вдало підібраний дизайн.
Стельовий вентилятор Vortice Nordik International Plus 90/36 стане надійним помічником у створенні комфортних умов у встановлених приміщеннях. Модель має просту, і у той же час міцну конструкцію, що робить її максимально довговічною. Вентилятор додасть інтер'єру особливу естетичність і привабливість, а простота експлуатації даного пристрою порадує Вас.
Детальну інформацію та ціни на вентилятори Vortice Nordik Inter Plus 90/36 ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Альтер Ейр. Наші висококласні фахівці нададуть вам всю необхідну інформацію і допоможуть оформити замовлення за найкращою ціною.


















