Стельовий вентилятор Maico EC 90 B

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Номінальна частота обертання | 360 |
| Об`єм реціркульованого повітря | 11000 куб.м/час |
| Діаметр лопатей | 900 мм |
| Вага | 5.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Електропідключення | 220 V/50 Hz |
Вентилятори для стельової установки Maico EC 90 B найчастіше використовуються в приміщеннях з високими стелями, де для підтримання циркуляції повітря і забезпечення рівномірного температурного режиму, поточних пристроїв недостатньо - виставкових залах, барах, кафе, ресторанах. Висота стелі в приміщенні для використання вентилятора повинна бути не менше 2,8 м. Так само подібні стельові вентилятори можуть використовуватися на терасах для перемішування і переміщення повітря.
Обладнання найефективніше застосовується разом із загальною системою вентиляції і кондиціонування. Завдяки спеціальній конструкції крильчатки і великому діаметру лопатей (90 см), дані вентиляційні пристрої можуть обслуговувати навіть великі за площею приміщення. Наявність асинхронного двигуна і вбудованого термозахисту дозволяє обладнанню працювати тривалий проміжок часу і не перегріватися.
Стельовий вентилятор Maico EC 90 B оснащений кріпильною штангою довжиною 40 см. Додатково можна замовити штангу більшого розміру. Регулювання швидкості може здійснюватися за допомогою спеціального регулятора або пятиступінчатого трансформатора.
Купити стельовий вентилятор Maico EC 90 B можна, звернувшись в салон кліматичної техніки Альтер Ейр.
Габаритне креслення Maico EC 90 B











