Soler&Palau VENT-125 B - канальний вентилятор для круглих повітроводів

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 39 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Іспанія |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1900 |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 280 м³/ч |
| Розміри, мм | 195х243х243 мм |
| Споживана потужність, Вт | 44 Вт |
| Робоча температура, °C | до +40 °C |
| Вага | 3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Soler&Palau VENT-125 B - канальний вентилятор, якісні характеристики якого розраховані на використання в системах середньої та невеликої продуктивності.
Серія представлена 2 варіантами:
- “L“ - підвищена продуктивність;
- “B“ - стандартна продуктивність.
Основне гідність серії - безшумна робота.
Електродвигун закритого типу характеризується високою продуктивністю, яку забезпечують колеса з вигнутими лопатками і зовнішній ротор.
В комплект включена клемна коробка, простоту монтажу забезпечує монтажний кронштейн.
Клас ізоляції B, клас захисту IP44.
Вбудована термозахист в поєднанні з кульковими підшипниками на практичному застосуванні довели ефективність, модель створена для тривалої безперервної роботи.
Soler&Palau VENT-125B в поєднанні з кваліфікованою консультацією пропонує Альтер Ейр, ціна відповідає якості.












