Soler&Palau TCFB - трифазний осьовий вентилятор

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Soler&Palau |
| Розхід повітря | 2160 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 65 дБа |
| Країна виробник | Іспанія |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IP65 |
| Номінальна частота обертання | 2500 |
| Вибухозахист | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Вага | 5 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Вентилятори осьового типу Soler&Palau TCFT мають циліндричну форму корпусу, і призначені для промислового застосування. Двигун оснащений вбудованими термоконтактами, з висновками для підключення додаткового пристрою захисту.
Корпус вентилятора виготовлений з листової сталі, при цьому крильчатка з пластику, що дозволяє зменшити масу вентилятора , при цьому його продуктивність залишається колишньою. Рекомендовано застосовувати осьові вентилятори в циліндровому корпусі для монтажу в складських і торгівельних приміщеннях, цехах або майстернях.
Трифазний електродвигун має дві фази підключення, зовнішня клемна коробка оснащена конденсатором. Дізнатися детальну інформацію та ціни осьових вентиляторів у корпусі циліндричної форми Ви можете у консультантів Альтер Ейр.














