Salda VKAS - круглий канальний вентилятор з монтажною пластиною

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Salda |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 56 дБа |
| Колір | Сірий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Литва |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 1992 об/хв |
| Опції керування | Стандарт |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розхід повітря | 232 м³/ч |
| Розміри, мм | 310х122х310 мм |
| Споживана потужність, Вт | 45 Вт |
| Робоча температура, °C | от -30 до +40 °C |
| Вага | 2.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 100 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Торгова марка Salda випустила серію канальних круглих вентиляторів VKAS для промислового застосування.
Не підходять для транспортування вибухонебезпечних газів, вентилятор працює в режимі витяжки або припливу повітря, в залежності від монтажу в системі повітроводів. Канальні вентилятори Salda VKAS мають діаметри патрубка від 100 до 315 мм, при цьому досить продуктивний.
Крильчатка оснащена загнутими назад лопатями, що дозволяє прискорити процес транспортування повітря. Двигун із зовнішнім ротором, вбудована термоконтактная захист і не потребують обслуговування підшипники забезпечать якісну роботу Вашого вентилятора на довгі роки.
Детальну інформацію про товар Ви можете дізнатися у консультантів Альтер Ейр.






















