Регулятор якості повітря Maico EAQ 10/1

Регулятор якості повітря Maico EAQ 10/1
Код товару: a-22046
AI аналітика товару
Основні характеристики
Дивитись усі характеристики
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Регулятор якості повітря Maico EAQ 10/1
| Бренд | Maico |
| Площа до, м² | 20 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Розміри, мм | 126х74х24 мм |
| Вага | 0.2 кг |
| Гарантія | 12 |
| Напруга, В | 230 В |
| Клас захисту | IP30 |
| Фазність | 1 |
| Діапазон установки | 10-50 C |
Регулятори якості повітря Maico EAQ 10/1 використовуються для управління вентиляторами в залежності від забруднення повітря у приміщення. Дана серія пристроїв оснащена вбудованим датчиком, який контролює якість повітря, вимірюючи наявність різних речовин і газів в ньому.
Контролери Maico EAQ 10/1 оснащені двома індикаторами, з світлодіодним підсвічуванням, для свідчення режимів роботи і якості повітря.
Детальну інформацію та ціни про регулятори Maico EAQ 10/1 Ви можете дізнатися, звернувшись до консультантів Alter Air.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














