Промисловий канальний вентилятор Systemair KD

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1325 м³/ч |
| Площа до, м² | 20 |
| Рівень шуму, дБ | 52,9 дБа |
| Колір | Металік |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Країна виробник | Швеція |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2562 |
| Опції керування | Стандарт |
| Тип вентилятора | Відцентровий |
| Вибухозахист | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип повітропровіда | Круглий |
| Розміри, мм | 313х380 мм |
| Споживана потужність, Вт | 257 Вт |
| Робоча температура, °C | до +55 °C |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| Димовидалення/Термостійкість | Немає |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Systemair KD - це ще один яскравий представник якісних шведських вентиляторів, прекрасно працюють в будь-яких кліматичних умовах нашої планети.
Як і всю шведську техніку будь-якого напрямку, канальний вентилятор Systemair KD відрізняє дуже висока надійність і невибагливість в експлуатації, знижене енергоспоживання і висока європейська якість зборки.
Цей вентилятор використовується для безперервного переміщення великих об'ємів повітря в адміністративних, побутових і виробничих приміщеннях з низьким рівнем виробничого та адміністративного шуму.
Вентилятор для каналів круглого перерізу Systemair KD можна придбати за найдоступнішими цінами в нашому інтернет-магазині компанії Альтер Ейр. Ми працюємо для Вас і заради Вас, наші шановні покупці.


















