Припливно-витяжні вентиляційні установки з противоточного і роторними теплообмінниками Dantherm VentC/VentR

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Dantherm |
| Розхід повітря | 400-2200 м³/ч |
| Площа до, м² | 100 |
| Тип монтажу | горизонтальний |
| Країна виробник | Данія |
| Повітряний фільтр | Є |
| Звукоізоляція | 50 мм |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Споживана потужність, Вт | 550 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 280 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 315 мм |
| ККД рекуперації | 66 % |
| Електропідключення | 3 ~ 380 V / 50 Hz |
Припливно-витяжні установки Dantherm серії VentC і VentR є високотехнологічними пристроями, призначеними для встановлення в побутових, адміністративних та промислових будівлях.
Корпус даних агрегатів виготовлений з оцинкованої сталі, яка відрізняється високою стійкістю до корозії. Також для запобігання тепловтрат припливно-витяжні установки Dantherm VentC і VentR покриті теплоізоляційним шаром з мінеральної вати. Модель VentC обладнана пластинчастим теплообмінником, виконаним з алюмінію, і ефективність рекуперації при роботі даної установки може досягати 66%. Модель VentR має роторний теплообмінник, а ефективність рекуперації може становити до 82%.
Для того, щоб повітря, що подається в приміщення за допомогою приточно-витяжної установки Dantherm VentC або VentR був максимально чистим і безпечним, вони обладнані кишеньковими фільтрами типу EU7 (на притоці) і EU5 (на витяжці). За рахунок цього забезпечується якісна фільтрація повітря, який ефективно очищається від шкідливих домішок, пилу та мікробів.
Купити припливно-витяжну установку Dantherm VentC або VentR або отримати більш детальну консультацію фахівця Ви можете, зателефонувавши в Альтер Ейр по телефону: 0800330828.
Робоча характеристика Dantherm VentC VentR
Креслення Dantherm VentC VentR




















