Припливно-витяжна установка Zehnder ComfoAir 70

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Zehnder |
| Розхід повітря | 65 м³/год |
| Площа до, м² | 50 |
| Рівень шуму, дБ | 19/47 дБ |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Робочий діапазон температур | -20...+40 °C |
| Опції керування | Стандарт |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Ентальпійний |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Споживана потужність, Вт | 19 Вт |
| Вага | 24 кг |
| Гарантія | 36 місяців |
| ККД рекуперації | Тепла - 90% Вологи - 84% |
| Довжина повітропроводу | 600 мм |
| Габарити | Компактні |
Zehnder ComfoAir 70 – припливно-витяжна установка з рекуперацією вологи і тепла для організації децентралізованої вентиляції. Пристрій може працювати по 24 години 7 днів на тиждень. Показник рівня шумових характеристик – 19/47 дБ. Рекуператор здійснює ефективну витяжку з кімнати забрудненого повітря і приплив чистого, заздалегідь підігрітого повітря. Знищує шкідливі бактерії/віруси і перешкоджає утворенню цвілі/грибка в будинку.
Вентиляційна установка має 4 режими роботи. При переході на більш потужний режим змінюється продуктивність, яка може становити 15, 25, 40 або максимально 65 м3/год.
ЗАСТОСУВАННЯ
Припливно-витяжна установка ComfoAir 70 оптимально підходить для установки в приватних будинках, в кімнатах, де необхідно проводити ефективний повітрообмін. Рекомендована площа приміщення для установки – 55 м2. Пристрій також можна встановити і в багатоповерховому будинку, якщо ви проживаєте на нижніх поверхах (1, 2, 3, 4 поверх).
КОНСТРУКЦІЙНІ ОСОБЛИВОСТІ
Перехресно-протиточний ентальпійний теплообмінник Core надійно захищений від замерзання. Гарантує безперебійну роботу для вентиляційної установки навіть при найнижчих температурних показниках на вулиці (-20°C). Теплообмінник здійснює передачу тепла і вологи від витяжного повітря до припливного, тим самим створює у вашому домі максимально комфортні умови для проживання.
Вбудовані всередину корпусу заслінки забезпечують автоматичне перекриття припливного або витяжного повітря і не допускають задування вітру з вулиці.
Завдяки спеціальним внутрішнім фільтрам у приміщення не проникає пил і бруд з вулиці.
Спеціальний світловий LED-індикатор, вбудований на передній кімнатній панелі, завжди покаже вам поточний режим роботи рекуператора, можливий збій в системі обладнання, або нагадає про майбутню заміну повітряного фільтра.
МОНТАЖ
Вентиляційна установка ComfoAir 70 монтується всередину стіни. У кімнаті залишається видною тільки лицьова панель білого кольору, а з боку вулиці – настінний козирок, стійкий до зовнішніх впливів. Зовнішню решітку можна забарвити в будь-який колір, який підходить під фасад будівлі.
Організувати ефективний повітрообмін можна відразу у двох приміщеннях одночасно, за умови підключення плоских повітропроводів Zehnder ComfoTube.
Монтаж і початкове підключення необхідно довірити кваліфікованому і досвідченому фахівцеві.
ОБСЛУГОВУВАННЯ
В обслуговуванні рекуператор повітря досить простий. Про своєчасну заміну повітряного фільтра нагадає світлодіодний індикатор. Теплообмінник час від часу необхідно промивати під струменем теплої проточної води.
Купити припливно-витяжну установку Zehnder ComfoAir 70 по самій вигідній ціні можна в онлайн-магазині Альтер Ейр. Наші фахівці проведуть для вас грамотну консультацію та допоможуть з вибором.




















