Припливно-витяжна установка з рекуперацією Gree FHBQ-D8-K

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | GREE |
| Розхід повітря | 800 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Країна виробник | Китай |
| Повітряний фільтр | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип електродвигуна | Асинхронний |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Розміри, мм | 832x1016x380 мм |
| Споживана потужність, Вт | 400 Вт |
| ТЕН | Немає |
| ByPass | Так |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 12 |
| Диаметр подключения, мм | 246 мм |
| ККД рекуперації | 74 % |
| Габарити | Стандартні |
| Електропідключення | 220 V / 50 Hz |
Припливно-витяжні установки Gree FHBQ-D8-K призначені для використання в системах вентиляції приватних квартир і будинків, а так само можуть використовуватися для створення ефективного повітрообміну в офісах і невеликих адміністративних будівлях. Характерною особливістю цих установок є система рекуперації тепла. При її використанні, витрати на додатковий обігрів або охолодження повітря зменшуються на 70%.
Для очищення повітря в припливно-витяжних установках Gree FHBQ-D8-K встановлені спеціальні фільтри. Дані агрегати можуть підтримувати необхідну температуру в приміщенні, нагріваючи або охолоджуючи припливне повітря. Так само існує можливість осушення повітря в приміщенні без зміни його температури. Для ефективної роботи в припливно-витяжних установках Gree FHBQ-D8-K передбачені три режими: автоматичний режим, який самостійно вибирає необхідні дії залежно від мікроклімату в приміщенні; режим байпасування, при якому повітря потрапляє в приміщення, не проходячи через теплообмінник; режим рекуперації - коли енергія нагріває повітря, що видаляється, або охолоджує з допомогою теплообмінника припливне повітря.
При підключенні до мережі 220В, припливно-витяжні установки Gree FHBQ-D8-K мають три швидкості обертання вентилятора. Управління припливно-витяжною установкою Gree FHBQ-D8-K здійснюється за допомогою дротяного пульта. Є можливість роботи з таймером.
Купити припливно-витяжні установки Gree FHBQ-D8-K Ви можете, звернувшись до фахівців Альтер Ейр за вказаними телефонами.
Габаритный чертёж Gree FHBQ-D8-K
















