Припливно-витяжна установка з рекуперацією Cooper&Hunter CH-HRV K2/K4

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Cooper&Hunter |
| Розхід повітря | 200 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 27 дБ(А) |
| Тип монтажу | Стельовий |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Китай |
| Повітряний фільтр | G2 |
| Робочий діапазон температур | Від -15 до +50 °С |
| Опції керування | 3 швидкості; Датчик вологості, температури, СО2; Таймер; Шнуровий/сенсорний пульт (опція); Bypass; BMS/Modbus |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 666 x 264 x 580 мм |
| Споживана потужність, Вт | 105 Вт |
| ByPass | Немає |
| Вага | 23 кг |
| Гарантія | 60 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 200 (144) мм |
| ККД рекуперації | 73 % |
Припливно-витяжні установки Cooper&Hunter CH-HRV K2/K4 забезпечують подачу свіжого повітря та видалення відпрацьованого з мінімальними тепловтратами у приміщенях.
Характеристики Cooper&Hunter CH-HRV K2/K4
Лінійка припливно-витяжних установок CH-HRV K2/K4 має 11 модифікацій, які мають спільні технічні характеристики:
Перехресно-целюлозний рекуператор, виготовлений з високоякісного паперу (HEP), що дозволяє передавати не лише тепло, але й вологу між повітряними потоками, підтримуючи оптимальний рівень вологості в приміщенні та зменшуючи ризик утворення конденсату.
Корпус з оцинкованої сталі забезпечує довговічну експлуатацію приладу та забезпечує захист внутрішніх елементів.
Перемикач Bypass з функцією free cooling доступний для модифікацій K2.
Подвійний фільтр грубої очистки G2, який можна пилососити та мити. За потреби, додатково встановлюється вугільний фільтр для поглинання небажаних запахів.
Усі установки виготовлені з одним типом рекуператора, але відрізняються з продуктивністю та підключенням.
Переваги Cooper&Hunter CH-HRV K2/K4
Припливно-витяжні установки Cooper&Hunter CH-HRV K2/K4 мають ряд переваг, до яких належить:
компактний дизайн установки дозволяє монтаж на стелі та в обмеженому просторі;
низький рівень шуму забезпечує комфортне використання в житлових приміщеннях;
три швидкості вентилятора та вбудований тижневий таймер дозволяють налаштовувати роботу системи відповідно до потреб користувача та умов експлуатації;
автоматична функція розморожування та індикація необхідності очищення фільтра;
відображення температури повітря, вологості, концентрації CO₂ (опціонально);
вбудоване управління зовнішнім електричним нагрівачем;
провідний або сенсорний пульт (опціонально) та підключення до системи BMS та Modbus.
Завдяки своїм технічним характеристикам та функціональним можливостям, установки серії CH-HRV K2/K4 є оптимальним вибором для створення ефективної та енергоощадної системи вентиляції в різних типах приміщень.














