Припливно-витяжна установка з рекуперацією Awenta Auros 605

Припливно-витяжна установка з рекуперацією Awenta Auros 605
261 476 грн
214 411 грн
-18%
Код товару: a-VER605L
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Awenta
Розхід повітря:
605 м³/год
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
45 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка з рекуперацією Awenta Auros 605
| Бренд | Awenta |
| Розхід повітря | 605 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Польща |
| Повітряний фільтр | M5 |
| Рівень захисту | IP33 |
| Робочий діапазон температур | від -20 до +50°С |
| Опції керування | Дистанційне керування, Датчик якості повітря, Датчик CO₂ |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 1375x946x610 мм |
| Споживана потужність, Вт | 340 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 52 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Диаметр подключения, мм | 200 мм |
| ККД рекуперації | до 95% |

214 411 грн
261 476 грн
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити


















