Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTR 150/B

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 245 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБ |
| Тип монтажу | Прихований, Настінний |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Швеція |
| Потужність вбудованого ТЕНу | 1000 Вт |
| Повітряний фільтр | F7, М5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Підключення | Праве |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Струм | 10 А |
| Товщина ізоляції | 30 мм |
| Розміри, мм | 596x707x368 мм |
| Споживана потужність, Вт | 166 Вт |
| ByPass | Немає |
| Вага | 46 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| ККД рекуперації | 77% |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Systemair SAVE VTR 150/B - це якісна і надійна припливно-витяжна установка, створена для забезпечення оптимального мікроклімату в будівлях. Її міцний корпус з оцинкованої сталі та продумана конструкція гарантують тривалий термін експлуатації та стійкість до впливу зовнішніх факторів. Ця система вентиляції вирізняється високою ефективністю та низьким енергоспоживанням, що дає змогу істотно знизити експлуатаційні витрати. Завдяки інтелектуальному управлінню і вбудованим датчикам, забезпечується підтримання ідеальних показників вологості і температури, і створюється комфортне середовище для перебування людей.
Особливості Systemair SAVE VTR 150/B
Systemair SAVE VTR 150/B - це вентиляційна установка потужністю 1000 Вт, яка оснащена ефективним ротоним теплообмінником і електродвигунами EC на вентиляторах. Ця модель розроблена для прихованого монтажу між кухонними шафами з можливістю підключення кухонної парасольки, що робить її ідеальним вибором для сучасних кухонь. Вентиляція на вимогу забезпечується вбудованим датчиком відносної вологості, який входить до стандартної комплектації, даючи змогу підтримувати оптимальний мікроклімат у приміщенні.
Нова система управління з сенсорним екраном і функцією "Майстер першого запуску" роблять експлуатацію цієї моделі простою і зручною. Система підтримує протокол Modbus через порт RS-485, а також додатковий модуль доступу до інтернету (IAM), що забезпечує гнучкі можливості керування та моніторингу. Також ця вентиляційна система дає змогу під'єднувати одну або кілька зовнішніх панелей керування. Такий функціонал підвищує зручність використання установки.
Завдяки класу енергоефективності A, система допомагає знизити споживання енергії, що є важливим для економії коштів. За вашим бажанням до комплекту можуть бути включені аксесуари для контролю якості зовнішнього повітря. Їх наявність забезпечить додаткову впевненість у чистоті та безпеці повітря в приміщенні. Systemair SAVE VTR 150/B підходить для використання в невеликих будинках і квартирах з вентильованою площею до 115 м². Завдяки застосуванню спеціальних звукоізолювальних матеріалів у корпусі, використанню аеродинамічно оптимізованих вентиляторів, SAVE VTR 150/B вирізняється низьким рівнем шуму під час роботи. Продумана конструкція гарантує комфортний низький шумовий тиск навіть під час роботи на максимальній продуктивності.




















