Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTR 100/B

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 156 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБ |
| Тип монтажу | Прихований, Настінний |
| Колір | Металік |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | М5, М5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Підключення | Праве, ліве |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Роторний (регенеративний) |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Струм | 10 А |
| Товщина ізоляції | 30 мм |
| Розміри, мм | 561x679x322 мм |
| Споживана потужність, Вт | 70 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 39 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| ККД рекуперації | 85% |
| Електропідключення | 1~ 230/50 |
Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VTR 100/B - це комплексне інженерне рішення для організації ефективної вентиляції та підтримання сприятливого мікроклімату в житлових і комерційних будівлях. Її основне призначення - забезпечити повноцінний повітрообмін, видаляючи забруднене повітря і подаючи всередину свіжий повітряний потік. Завдяки продуманій конструкції та використанню передових технологій, установка Systemair SAVE VTR 100/B вирізняється високою продуктивністю, енергоефективністю, забезпечуючи комфортні умови для роботи та відпочинку.
Особливості Systemair SAVE VTR 100/B
Systemair SAVE VTR 100/B є сучасним рішенням для забезпечення якісної вентиляції приміщень. Цей пристрій оснащено високоефективним роторним рекуператором і EC-двигунами, що значно підвищує його енергоефективність і довговічність. Застосування таких сучасних технологій дає змогу значно знизити споживання енергії за збереження високої продуктивності.
Однією з особливостей Systemair SAVE VTR 100/B є можливість прихованого встановлення всередині кухонного гарнітура, а також підключення кухонної витяжки. Пристрій також може бути встановлено в горизонтальному положенні під підвісною стелею, що розширює можливості його розміщення в різних інтер'єрах. Ще однією перевагою цієї припливно-витяжної установки є можливість доступу до її компонентів із двох боків. Завдяки такому конструктивному рішенню стандартний модуль може бути змонтований як праворуч, так і ліворуч, залежно від особливостей приміщення та вимог до розташування системи. Ця гнучкість істотно розширює варіанти монтажу, даючи змогу максимально раціонально та зручно розмістити вентиляційну установку відповідно до конкретних умов об'єкта.
Вентиляційна система оснащена датчиком вологості, що дає змогу здійснювати вентиляцію за потребою. Наявність такого функціоналу особливо важлива для підтримки оптимального мікроклімату в приміщеннях з високим рівнем вологості. Корпус установки Systemair SAVE VTR 100/B виконаний з міцних сендвіч-панелей з оцинкованої сталі, що гарантує її надійність і тривалий експлуатаційний термін. Наявність повної теплоізоляції перешкоджає небажаній втраті тепла та істотно знижує рівень шумового тиску під час роботи пристрою.
SAVE VTR 100/B постачається з повним набором функцій керування, є можливість під'єднання однієї або декількох зовнішніх панелей керування. Крім того, можливий контроль через інтернет за допомогою модуля доступу в інтернет (IAM) або через Modbus через інтерфейс RS-485. Новий сенсорний дисплей значно полегшує запуск і керування пристроєм, роблячи його використання максимально зручним і ефективним. Нова система управління з сенсорним дисплеєм і функцією "Майстра першого запуску" робить введення в експлуатацію простим і зручним. Користувачеві не знадобиться багато часу на налаштування пристрою, завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу і покроковим інструкціям.












