Припливно-витяжна установка Systemair SAVE VSC 200

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | До 200 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | 45 дБ(А) |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F7, M5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Датчик вологості, Дистанційне керування |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 720 х 328 х 1400 мм |
| Споживана потужність, Вт | 81 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 70 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | Однофазне (220) |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| ККД рекуперації | 89% |
Systemair SAVE VSC 200 - це найкраще рішення для вентиляції різних за типом приміщень. Припливно-витяжні установки з рекуперацією від цього виробника відмінно підійдуть для приватних будинків, офісів, медичних установ, а також закладів громадського харчування.
Вентиляційні агрегати SAVE VSC 200 здатні одночасно видаляти і подавати до 200 метрів кубічних на годину повітря, створюючи високий рівень комфорту всередині приміщень площею близько 100 м2.
Характеристики Systemair SAVE VSC 200
Головна особливість вентустановок Systemair SAVE VSC 200 - це теплообмінник. Такий прилад призначений для того, щоб зберігати теплову енергію, яка була накопичена в приміщенні, для повторного використання. Рекуперативна технологія мінімізує тепловтрати і робить процес повітрообміну максимально енергоефективним.
Крім того, вентиляційні установки Systemair SAVE VSC 200 виділяються оптимальними показниками шуму. Так, на максимальних обертах шум від роботи агрегату не перевищує 45 дБА. Ці показники можна порівняти з нормами шуму для зон, де потрібен особливий спокій, наприклад: спалень і дитячих.
Також варто виділити наявність датчика вологи в припливно-витяжних установках Systemair SAVE VSC 200. Завдяки йому система здатна самостійно підтримувати задані користувачем норми в приміщенні. А для зручного управління вентиляційною системою, установки підтримують протокол Modbus RS-485. Це дає змогу дистанційно відстежувати та регулювати параметри роботи пристрою.
Однак, якщо ви сприймаєте ручне керування, у цих моделях доступна виносна панель керування із сенсорним екраном. Прилад можна розмістити в будь-якому зручному місці в приміщенні і вручну налаштовувати бажані режими роботи.
Таким чином, Systemair SAVE VSC 200 - це сучасна припливно-витяжна установка з рекуператором, яка здатна забезпечити комфорт у всьому, від мікроклімату до управління.














