Припливно-витяжна установка Stiebel Eltron LWZ 180 (Enthalpie)

Припливно-витяжна установка Stiebel Eltron LWZ 180 (Enthalpie)
479 446 грн
Код товару: a-236646
AI аналітика товару
Основні характеристики
Розхід повітря:
250 м³/ч
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
43 дБа
Тип монтажу:
Вертикальна
Колір:
Білий
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка Stiebel Eltron LWZ 180 (Enthalpie)
| Розхід повітря | 250 м³/ч |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 43 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальна |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4, M5 |
| Рівень захисту | IP22 |
| Робочий діапазон температур | от -15°C до +35°C |
| Опції керування | Контролер із багатофункціональним дисплеєм |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Энтальпийный |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 997х 690 х 534 мм |
| Споживана потужність, Вт | 65 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 80 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160/180 мм |
| ККД рекуперації | 89% |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити











