Припливно-витяжна установка Meltem M-WRG-II P

Припливно-витяжна установка Meltem M-WRG-II P
112 599 грн
Код товару: a-200117
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Meltem
Розхід повітря:
До 100 м³/год
Площа до, м²:
100
Рівень шуму, дБ:
до 46 дБА
Тип монтажу:
Настінний, вбудований, прихований
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка Meltem M-WRG-II P
| Бренд | Meltem |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 100 |
| Рівень шуму, дБ | до 46 дБА |
| Тип монтажу | Настінний, вбудований, прихований |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Призначення рекуператора | Для квартири, будинку, ванної |
| Повітряний фільтр | F7, G4 |
| Реверсивний режим | Немає |
| Рівень захисту | IPX5 |
| Робочий діапазон температур | -18/+40 С |
| Опції керування | Стандарт |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Бюджетні |
| Теплообмінник | Ентальпійний пластинчастий |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Тип вентустановки | Може використовуватися як централізована, так і як децентралізована установка |
| Розміри, мм | 364 x 590 x 218 мм |
| Споживана потужність, Вт | 0.8 Вт |
| ByPass | Немає |
| Вага | 8.3 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220 В |
| ККД рекуперації | до 94% |
| Довжина повітропроводу | 500 мм |
| Габарити | Компактні |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити























