Припливно-витяжна установка Maico WS 470 КЕТ

Припливно-витяжна установка Maico WS 470 КЕТ
Код товару: a-0095.0234
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Maico
Розхід повітря:
470 м³/ч
Площа до, м²:
200
Рівень шуму, дБ:
42 дБа
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка Maico WS 470 КЕТ
| Бренд | Maico |
| Розхід повітря | 470 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | 42 дБа |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Рівень захисту | IP40 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Датчик вологості |
| Водяний теплообмінник | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Цінова політика | Преміум |
| Теплообмінник | Пластинчастий (рекуперативний) |
| Тип нагрівального елементу | Електричний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 857х841х598 мм |
| Споживана потужність, Вт | 85 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 73 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 93% |
| Електропідключення | 230-50 |
Припливно-витяжна установка з рекуперацією тепла Maico WS 470 KET призначена для створення правильного повітрообміну в побутових, комерційних або житлових приміщеннях. Особливість конкретно цієї моделі полягає в тому, що вона комплектується калорифером попереднього нагріву і ентальпійного теплообмінника (індекс KET). Компактний корпус дозволяє проводити монтаж, не зачіпаючи житлову площу. ПВУ можна встановити під сходами, в коморі або котельні.
Установка може працювати на чотирьох швидкостях, можна підключити систему інтелектуального управління. А завдяки спеціальному безкоштовного додатку на мобільному телефоні, налаштовувати один з шести режимів роботи ПВУ Maico WS 470 KET можна дистанційно. Усередині корпусу розташовується два фільтри, які виключають потрапляння забруднень у вентиляційну систему.
Користувачі відзначають дуже тиху роботу цього агрегату – до 42 дБА. Крім того, такі установки працюють дуже довго і, як показує наша практика, не виходять з ладу раніше, ніж передбачалося. Такий результат став можливий завдяки тому, що німецький виробник використовує матеріали тільки високої якості.
Припливно-витяжна установка Maico WS 470 KET - технологічно досконала система вентиляції, яка демонструє високі показники в плані ефективності і може забезпечити провідність повітря в обсязі 470 м³/год. Економність обладнання досягається за рахунок використання ЄС-двигуна і рекуператора. Він забирає енергію виводить повітря і передає її вступнику. Таке рішення значно зменшує навантаження з системи опалення.
Отримати додаткову консультацію та придбати модель припливно-витяжної установки Maico WS 470 KET можна, скориставшись можливостями сайту або зателефонувати за номером ☎ 0800330828 в компанію Альтер Ейр.
Установка може працювати на чотирьох швидкостях, можна підключити систему інтелектуального управління. А завдяки спеціальному безкоштовного додатку на мобільному телефоні, налаштовувати один з шести режимів роботи ПВУ Maico WS 470 KET можна дистанційно. Усередині корпусу розташовується два фільтри, які виключають потрапляння забруднень у вентиляційну систему.
Користувачі відзначають дуже тиху роботу цього агрегату – до 42 дБА. Крім того, такі установки працюють дуже довго і, як показує наша практика, не виходять з ладу раніше, ніж передбачалося. Такий результат став можливий завдяки тому, що німецький виробник використовує матеріали тільки високої якості.
Припливно-витяжна установка Maico WS 470 KET - технологічно досконала система вентиляції, яка демонструє високі показники в плані ефективності і може забезпечити провідність повітря в обсязі 470 м³/год. Економність обладнання досягається за рахунок використання ЄС-двигуна і рекуператора. Він забирає енергію виводить повітря і передає її вступнику. Таке рішення значно зменшує навантаження з системи опалення.
Отримати додаткову консультацію та придбати модель припливно-витяжної установки Maico WS 470 KET можна, скориставшись можливостями сайту або зателефонувати за номером ☎ 0800330828 в компанію Альтер Ейр.
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити






















