Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt R 300 V

Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt R 300 V
170 950 грн
Код товару: a-1100979
AI аналітика товару
Основні характеристики
Бренд:
Komfovent
Розхід повітря:
311 м³/год
Площа до, м²:
160
Рівень шуму, дБ:
40 дБА
Тип монтажу:
Вертикальний
Способи доставки
|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
Способи оплати
Готівкою при отриманні
Оплата карткою
Онлайн оплата
Visa/MasterCard
МоноБанк
Приват24
Оплата частинами до 6 платежів
Характеристики Припливно-витяжна установка Komfovent Domekt R 300 V
| Бренд | Komfovent |
| Розхід повітря | 311 м³/год |
| Площа до, м² | 160 |
| Рівень шуму, дБ | 40 дБА |
| Тип монтажу | Вертикальний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Литва |
| Повітряний фільтр | F7, M5 |
| Робочий діапазон температур | Від -23 до +30 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Сорбційний (гігроскопічний) |
| Тип нагрівального елементу | Водяний калорифер |
| Тип вентустановки | Централізована |
| Розміри, мм | 515 × 615 × 605 мм |
| Споживана потужність, Вт | 78 Вт |
| ByPass | Так |
| Вага | 29 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 230 |
| Диаметр подключения, мм | 100/160 |
| ККД рекуперації | 85% |
| Габарити | Стандартні |
Нещодавно переглянуті товари
вас може зацікавити














