Припливно-витяжна установка Helios KWL EC 370 W

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Helios |
| Розхід повітря | 370 м³/ч |
| Площа до, м² | 200 |
| Рівень шуму, дБ | 34-51 дБа |
| Тип монтажу | Настінний |
| Країна виробник | Німеччина |
| Повітряний фільтр | Так |
| Робочий діапазон температур | - 20 °C ... +40 °C °С |
| Звукоізоляція | Так |
| Цінова політика | Оптимальні |
| Теплообмінник | Пластинчатий |
| Тип електродвигуна | EC |
| Тип нагрівального елементу | Без нагрівального елемента |
| Розміри, мм | 711х732х489 мм |
| ByPass | Так |
| Вага | 52 кг |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | до 90 % |
| Електропідключення | 220 В/50 Гц |
Helios KWL EC 370 W – установка, яка здійснює подачу свіжого повітря та видалення забрудненого з функцією рекуперації тепла. Завдяки останній особливості, дане обладнання вважається економічним. Воно нагріває повітря, що подається, до кімнатної температури, не використовуючи систему опалення.
Здійснювати таку функцію установка здатна завдяки теплообміннику. Він виконаний з пластику та розроблений у вигляді пластинок, через які проходять потоки повітря, не змішуючись. При цьому витяжне повітря віддає тепло, а припливне забирає. Щоб елемент не промерзав взимку, він додатково оснащується системою попереднього нагріву. Управління здійснюється за допомогою модуля KWL-EM. При передачі тепла утворюється конденсат, який необхідно вивести з системи. Для цього передбачений внизу корпусу зливний патрубок, який під час монтажу під’єднується до дренажного трубопроводу.
Корпус установки виконано з оцинкованої литої сталі та вкрито порошковою білою фарбою. Всередині корпус викладений звуко- та термоізоляцією з EPS матеріалу.
Забезпечують рух повітря два малошумних відцентрових вентилятора, які оснащені ЕС-двигунами. Крильчатка механізму забезпечує стабільну витрату повітря при коливаннях під час перепаду тиску. Двигун має ряд переваг, серед яких точність регулювання, високий ККД та тиха робота.
Обладнання укомплектоване фільтрами грубої очистки. Вони розміщені:
- на подачі припливного повітря;
- на виході перед теплообмінником;
- на байпасі – відвідної трубки.
Доповнити обладнання можна пиловими фільтрами F7.
Для зручності управління припливно-витяжною вентиляцією, була передбачена можливість контролю та налаштування його роботи через веб-браузер - система easyControls. Віддалено можливо здійснювати такі функції:
- управляти активацією пристрою;
- обирати та запускати вентилятори з необхідною швидкістю;
- встановлювати тривалість роботи пристрою;
- запускати режими: посилений, тихий та відпочинок;
- встановлювати контроль за параметрами повітря (вологи, концентрації газу та летючих речовин);
- отримувати інформацію щодо помилок в системі та попередження щодо заміни фільтрів.
Монтується побутовий рекуператор Helios в нежилих приміщеннях. До припливних та витяжних патрубків під'єднуються повітропроводи, діаметром 160 мм та розводяться по кімнатах.
Обслуговувати рекуператор можна знявши стальні дверцята корпусу та витягнувши комплектуючі. Заміна фільтрів також проводиться легко та швидко.
Купити рекуператор побутовий Helios можна в салоні кліматичного обладнання Альтер Ейр за телефоном 0-800-33-08-28 або залишивши заявку на сайті alterair.ua.












