Припливна вентиляційна установка Systemair TLP 125/1.2

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 70-130 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | Є |
| Рівень захисту | IP44 |
| Номінальна частота обертання | 2571 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 29 Вт |
| ТЕН | 1.2 |
| Вага | 31.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 123 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
Надійна припливна установка Systemair TLP як 125/1.2 – гарантія постійних потоків свіжого очищеного повітря. В основному пристрій призначений для монтажу в невеликих адміністративних приміщеннях, пред'являють досить високі вимоги до якісної складової повітряних мас і при цьому не мають достатньо вільного простору для установки громіздких вентиляційних агрегатів. Проте, не дивлячись на свої досить скромні габарити, дана модель відрізняється грандіозної продуктивністю і мульти функціональністю.
Пристрій підігріває припливні потоки за допомогою вбудованого електричного нагрівача і вміло очищає їх від дрібних забруднень змінними фільтрами останнього покоління. Установка працює дуже тихо і не стане перешкодою для знаходяться в приміщенні людей. Звести шумові показники до мінімуму виробникам вдалося завдяки використанню досить великого прошарку шумоізоляції з мінеральної вати. Регулювання швидкості роботи агрегату здійснюють 5-тиступенчатым трансформатором або плавним тиристором.
Придбати Systemair TLP як 125/1.2 у Києві за найкращою ціною Ви можете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TLP 125/1.2
Габаритне креслення Systemair TLP 125/1.2


















