Припливна вентиляційна установка Systemair TA 3000 HW, з водяним теплообмінником

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 3000 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 1084 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 141 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 300x600 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 3000 HW створена для маленьких приміщень, які потребують надходження повітряних мас ззовні, але не володіють достатнім вільним простором. Пристрій має мінімальні габарити і може бути встановлено навіть в самих важкодоступних місцях, а так само в приміщеннях старого планування.
Крім цього дана модель відрізняється унікальною для такої продуктивності безшумністю, а значить, не буде заважати знаходяться поруч людей. Агрегат досить ефективно використовує всю споживану в процесі роботи електроенергію і виконує відразу декілька функцій.
Насамперед, це організація приток повітря з подальшою фільтрацією і водяним підігрівом повітронагрівачем. Управління всіма функціями пристрою проводитися за допомогою виносного пульта. Вбудована система автоматики дає можливість підключення додаткових датчиків, а так само витяжного вентилятора, при необхідності більш детального контролю необхідного мікроклімату в приміщенні.
Купити установку Systemair TA 3000 HW у Київі за найнижчою ціною, а так само отримати максимум необхідної для монтажу та експлуатації інформацією Ви можете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 3000 HW
Габаритне креслення Systemair TA 3000 HW









