Припливна вентиляційна установка Systemair TA 2000 HW 16kw, з водяним теплообмінником

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 2000 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP23 |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 673 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 97 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | м мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 2000 HW з водяним повітронагрівачем, що забезпечує досить відчутний підігрів припливних повітряних мас, прекрасний вибір для не занадто великих адміністративних приміщень.
Свіжий прогрітий до встановленої користувачем температури повітря так само очищається за допомогою фільтрів і сприяє створенню ідеального мікроклімату. Всі настройки задаються на виносному пульті, що маємо в комплекті поставки. Крім всього іншого агрегат може працювати в парі з окремо підключеним вентилятором.
Так само система автоматики підтримує можливість підключення різноманітних додаткових датчиків, що оптимізують функціонування установки. Пристрій підлягає стельового монтажу і, завдяки невеликим розмірам і виключно маленькій висоті корпусу з листової оцинкованої сталі, підходить навіть для будинків зі старою плануванням або з вже існуючою системою воздуховодов.
Придбати економічну вентиляційне обладнання Systemair TA 2000 HW Ви можете в Києві в салоні кліматичної техніки Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 2000 HW
Габаритне креслення Systemair TA 2000 HW


















