Припливна вентиляційна установка Systemair TA 1400 HW, з водянім теплообмінником

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1400 м³/ч |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Водяний теплообмінник | Є |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 431 Вт |
| ТЕН | Немає |
| Вага | 82 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 200x400 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Високотехнологічна припливна установка Systemair TA 1500 HW – це гранична простота управління в поєднанні з багатофункціональністю. Пристрій в першу чергу розроблено для організації постійного припливу свіжого атмосферного повітря в приміщення.
В процесі надходження повітряні потоки прогріваються водяним нагрівачем і очищаються високочутливими фільтрами, які не залишають пилу не найменшої надії на проникнення в приміщення. Агрегат оснащений повним комплектом автоматики, налаштованому на заводі. Це дає можливість якнайшвидшого введення пристрою в експлуатацію.
У комплекті так само поставляється зручний пульт з русифікованим дисплеєм, використання якого доступно на інтуїтивному рівні. Установка призначена для використання в невеликих приміщеннях як адміністративного, так і виробничого призначення. При необхідності можливе підключення витяжного агрегату, для оптимізації процесу створення певного мікроклімату.
Придбати Systemair TA 1500 HW в Києві, а так само отримати більш детальну консультацію Ви зможете в салоні Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 1400 HW
Габаритне креслення Systemair TA 1400 HW










