Припливна вентиляційна установка Systemair TA 1100 EL 13,3 kw

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Systemair |
| Розхід повітря | 1100 |
| Площа до, м² | 300 |
| Країна виробник | Швеція |
| Повітряний фільтр | F5 |
| Рівень захисту | IP24 |
| Звукоізоляція | Є |
| Споживана потужність, Вт | 325 Вт |
| ТЕН | 13.3 |
| Вага | 78 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 250 мм |
| Електропідключення | 3~ 380 V/50 Hz |
Припливна установка Systemair TA 1100 EL 13,3 kw – це високий рівень витрат повітря при низьких енерговитратах і мінімально можливим рівнем створюваного звукового тиску. Пристрій абсолютно безшумно і прекрасно підійде для створення певного мікроклімату в невеликих офісах або на складах.
Дана модель швидко прогріває і фільтрує всі вступники повітряні потоки. Вбудований ТЕН відрізняється ефективністю використання електроенергії і відповідає всім вимогам європейських стандартів, що стосуються економії електрики. Підключення додаткового обладнання до агрегату в цілях оптимізації процесу відтворення необхідного мікроклімату можливо завдяки наявності вбудованої системи автоматики.
Управління всіма функціями даної моделі може здійснюватися за допомогою сучасного виносного пульта з русифікованим дисплеєм і інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. Пристрій повністю готовий до монтажу з якнайшвидшому введенню в експлуатацію.
Придбати компактну вентиляційну установку Systemair TA 1100 EL 13,3 kw в Києві Ви зможете, звернувшись в салон Альтер Ейр.
Робоча характеристика Systemair TA 1100 EL 13,3kw
Габаритне креслення Systemair TA 1100 EL 13,3kw









