Припливна вентиляційна установка 2VV Marta MT-M-A

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | 2VV |
| Розхід повітря | 120 |
| Площа до, м² | 200 |
| Країна виробник | Чехія |
| Повітряний фільтр | Вугільний фільтр + фільтр класу F9 |
| Рівень захисту | IP20 |
| Номінальна частота обертання | 1450 |
| Звукоізоляція | Немає |
| Споживана потужність, Вт | 40 Вт |
| Вага | 5.8 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Диаметр подключения, мм | 125 мм |
| Електропідключення | 1~ 220 V/50 Hz |
2VV JR-M-A Marta – припливна установка, яка призначена для подачі свіжого повітря в приміщення різного типу. Дана модель забирає чисте повітря з вулиці і циркулює повітря приміщення, очищаючи і нагріваючи його, і подає назад у будинок. Таким чином, всі шкідливі речовини і пил залишаються на фільтрах і не потрапляють в припливне повітря.
Застосовується припливна установка Marta від 2VV в основному для місцевої вентиляції окремих житлових і адміністративних приміщень з метою очищення повітря з мінімальними інвестиційними та експлуатаційними витратами. Регулювання швидкості обертання можливо за допомогою вбудованої системи контролю.
Установка припливного агрегату 2VV JR-M-A Marta проводиться тільки у вертикальному положенні, можливе підключення до мережі повітроводів або безпосередньо через отвір в стіні. Необхідною умовою залишається простір для обслуговування моделі, а також безпечне відстань між установкою та горючими матеріалами.
Переваги припливного агрегату 2VV JR-M-A:
- Два рівня фільтрації повітря.
- Невелика витрата повітря.
- Мінімальний шум.
- Економія енергії.
- Вбудований нагрівач.
- Регульована швидкість обертання.
Для того, щоб забезпечувати якісний і чисте повітря у Вашому приміщенні, вибирайте припливні установки 2VV JR-M-A Marta. З їх допомогою Ви назавжди позбудетеся від задушливого повітря і будете почувати себе комфортно. З усіх питань телефонуйте фахівцям Альтер Ейр по тел.: 0-800-33-08-28.
Габаритне креслення 2VV MARTA MT-M-A
Правила установки 2VV MARTA MT-M-A
Принцип роботи 2VV MARTA MT-M-A












