Побутовий рекуператор Ventoxx Harmony Invisible

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ventoxx |
| Розхід повітря | 50 м³/год |
| Площа до, м² | 25 |
| Рівень шуму, дБ | 30 дБА |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP33 |
| Робочий діапазон температур | -20 до +50 °С |
| Опції керування | Регулятор швидкості, 11 режимів роботи, пульт ДУ |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Керамічний |
| Тип вентустановки | Децентралізована |
| Розміри, мм | 248 х 186 х 500 мм |
| Споживана потужність, Вт | 4,7 Вт |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Диаметр подключения, мм | 160-180 мм |
| ККД рекуперації | 94% |
| Довжина повітропроводу | 500 мм |
| Габарити | Компактні |
Ventoxx Harmony Invisible - це модель побутових рекуператорів для вентиляції житлових і комерційних об'єктів. Повітропровід цієї вентустановки монтується із зовнішнього боку стіни до укладання утеплювача, тому ідеально підходить для використання у квартирах багатоповерхових будинків.
Рекуператори Harmony Invisible ідеально підходять для встановлення в приміщеннях, де вже завершено ремонт. Прилад досить компактний і має привабливий дизайн, тому чудово доповнить будь-який інтер'єр.
Однією з головних переваг побутового рекуператора Harmony Invisible є його простий монтаж. Для встановлення пристрою досить виконати отвір у стіні діаметром, зазначеним в інструкції.
Характеристики Ventoxx Harmony Invisible
Побутові рекуператори Ventoxx Harmony Invisible можуть працювати в одному з трьох режимів - 17, 30 і 50 м³/год. Наявність декількох швидкостей дає можливість користувачеві вибрати найбільш підходящий режим роботи приладу для досягнення максимального комфорту в приміщенні.
У рекуператорах Harmony Invisible встановлено керамічний теплообмінник, який дає змогу повторно використовувати раніше накопичене в приміщенні тепло для його обігріву. Принцип роботи теплообмінника в моделях Ventoxx Harmony Invisible полягає в тому, що витяжне повітря передає своє тепло на теплообмінник, нагріваючи його. Потім свіже припливне повітря, проходячи через теплообмінник, забирає тепло і нагріте надходить у приміщення. Теплообмінник у побутових рекуператорах Ventoxx Harmony Invisible на 94% знижує втрати тепла, роблячи процес повітрообміну максимально енергоефективним.
Рекуператори Harmony Invisible також вирізняються низьким рівнем шуму під час роботи. На максимальній потужності їхні шумові характеристики становлять лише 30 дБА, що гарантує акустичний комфорт у приміщенні. Крім того, ці пристрої споживають не більше 4,7 Вт, завдяки чому мають низькі експлуатаційні витрати.
Керувати роботою побутових рекуператорів Harmony Invisible можна як за допомогою пульта дистанційного керування, так і через Wi-Fi, залежно від обраної модифікації. Пульт ДК дає змогу налаштовувати параметри роботи пристрою з будь-якої точки приміщення. Керування через Wi-Fi з використанням застосунку Smart Life на смартфоні або планшеті дає змогу не тільки моніторити, а й змінювати параметри роботи вентиляційної установки, навіть перебуваючи поза приміщенням.
Рекуператори Harmony Invisible - це чудове рішення для тих, хто шукає ефективну, економічну та зручну систему для організації повітрообміну.


















