Побутовий рекуператор Ventoxx Comfort Invisible RV-30

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Бренд | Ventoxx |
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 25 |
| Рівень шуму, дБ | 21 - 32 дБА |
| Тип монтажу | Внутрішньостінний |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G3 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IP 33 |
| Робочий діапазон температур | -20 до +50 °C |
| Опції керування | Керується автоматикою Ventoxx Twist |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Теплообмінник | Керамічний |
| Розміри, мм | 186х248х476 мм |
| Споживана потужність, Вт | 1,6-4,78 Вт/год Макс 7,5 Вт/год |
| Вага | 9 кг |
| Гарантія | 24 місяці |
| Напруга, В | 220 — 240/1/50 |
| Диаметр подключения, мм | 226 мм |
| ККД рекуперації | 91% |
| Довжина повітропроводу | від 300 мм |
| Габарити | Компактні |
Ventoxx Comfort Invisible RV-30 — це сучасний побутовий рекуператор повітря, оптимальний для квартир, приватних будинків чи невеликих комерційних приміщень. Модель "Invisible" встановлюється способом прихованого монтажу. Видимими залишаються лише декоративна панель всередині приміщення та захисна решітка зовні. Це забезпечує мінімалістичний вигляд, що ідеально підходить для сучасного інтер’єру.
Особливості рекуператора Ventoxx Comfort Invisible RV-30
Модель Ventoxx Comfort Invisible RV-30 має низку конструктивних рішень, які забезпечують високий клас ефективності приладу:
Оснащений високотехнологічним теплообмінником стійким до вологи та перепадів температур, що забезпечує до 91% ККД. У комплекті є повітряні фільтри класу G3, які затримують пил та алергени. Рекомендовано проводити вологу чистку фільтрів та теплообмінника 2 рази на рік.
Аеродинамічна конструкція забезпечує тиху роботу та знижує рівень зовнішнього шуму до 39 дБ. Пристрій споживає мінімальну кількість електроенергії — від 7-15 Вт. Він відповідає сучасним європейським стандартам енергоефективності та екологічності, що допомагає зменшити вуглецевий слід за рахунок зниження енерговитрат.
Корпус рекуператора виконаний із полімерних матеріалів із високою шумо- та теплоізоляцією, що мінімізує передачу звуку через стіну. У конструкції передбачені гумові ущільнювачі, які зменшують вібрації та рівень шуму під час роботи. Повітряний канал (труба) монтується у стіні будівлі й виготовлена з високоякісного пластику, що забезпечує довговічність і відсутність корозії.
Рекуператор керується автоматикою Ventoxx Twist (купується окремо), що дозволяє налаштовувати швидкість вентиляторів або активувати режими "Зима"/"Літо. Автоматика дозволяє налаштовувати роботи кількох рекуператорів для максимально ефективної вентиляції.
Ці особливості роблять Ventoxx Comfort Invisible RV-30 ідеальним рішенням для забезпечення комфорту, здорового мікроклімату та економії енергії у вашому будинку.




















