Побутовий рекуператор OLIMPIA SPLENDID SITALI SF 150 S1

|
|
Самовивіз
Київ
Безкоштовно
|
1 день | Безкоштовно |
|
|
курʼєрська доставка
м.Київ та Київська область
За тарифами компанії
|
1 день | За тарифами компанії |
|
|
Нова пошта
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
|
|
Курʼєрська доставка
За тарифами перевізника
|
2-5 днів | За тарифами перевізника |
Тарифікація вартості доставки може бути змінена в залежності від обраного способу
| Розхід повітря | До 100 м³/год |
| Площа до, м² | 300 |
| Рівень шуму, дБ | от 10 до 29 дБ |
| Тип монтажу | Вбудований |
| Тип | Рекуператор |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення рекуператора | Для квартири |
| Повітряний фільтр | G4 |
| Реверсивний режим | Є |
| Рівень захисту | IPX4 |
| Робочий діапазон температур | Від -20 до +46 °С |
| Опції керування | Дистанційне керування, датчик вологості, таймер |
| Вбудований нагрівач | Немає |
| Звукоізоляція | Є |
| Теплообмінник | Керамічний |
| Розміри, мм | 218х218х300(570)мм |
| Споживана потужність, Вт | от 2 до 6 Вт |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Напруга, В | 220 В |
| Диаметр подключения, мм | 160 мм |
| ККД рекуперації | 82% |
| Довжина повітропроводу | от 300 мм до 570 мм |
| Габарити | Стандартні |
Італійський децентралізований рекуператор повітря SITALI SF150 S1 налагодить якісний повітрообмін, збереже тепло та створить оптимальний рівень мікроклімату у приміщенні. Завдяки високопродуктивному ЄС двигуну, пристрій працює тихо, ефективно і не вимагає складного технічного обслуговування. Бренд OLIMPIA SPLENDID має десятки запатентованих технологій, які дозволяють залишатися на провідних позиціях у сфері кліматичного обладнання.
Принцип роботи рекуператора
Рекуператор по черзі забезпечує приплив та витяжку повітря. У момент витяжки, теплообмінник накопичує теплову енергію і передає її припливному потоку. Таким чином, процес рекуперації повертає до будинку 82% тепла. Взимку це дозволяє знизити навантаження на опалювальне обладнання, а влітку – систему кондиціонування.
Встановлений електро-комутаційний двигун характеризується високим енергозбереженням. Він працює майже безшумно – на максимальній швидкості рівень звукового тиску не перевищує 29 дБ (А). Рекуператор забезпечує циркуляцію повітря на рівні 60 м³/годину, витрачаючи від 2 до 6 Вт електроенергії (залежно від режиму роботи). Це досить економічний показник, який дозволяє використовувати обладнання безперервно.
Конструкційні особливості
Рекуператор SITALI SF 150 S1 має форму моноблока. Його корпус виготовлений із якісного ABS-пластику, який не сприйнятливий до ультрафіолетового впливу та з часом не руйнується від експлуатації. У процесі використання матеріал не виділяє шкідливих речовин, тому пристрій можна монтувати у будь-яких кімнатах та приміщеннях.
Лицьова панель виконана у білому кольорі та має стриманий стиль. Пристрій вписується у будь-який інтер'єр, при цьому залишається можливість зміни кольору кришки, яка буде відповідати вашому дизайну.
Функції, якими володіє вентиляційний пристрій:
Контроль вологості – вбудований датчик допоможе налагодити правильний повітрообмін.
Дистанційне керування – дистанційний пульт спростить налаштування та використання пристрою.
Фільтрування повітря – два фільтри обмежать попадання пилу та основних алергенів.
Світлодіодна індикація – просигналізує о необхідності проведення обслуговування.
Точний контроль – п'ять режимів роботи дозволяють виконати тонке налаштування продуктивності.
Застосування
SITALI SF 150 S1 використовують у кімнатах, де є необхідність створення якісного мікроклімату. Постійний повітрообмін підвищує комфорт мешканців, запобігає появі цвілі та неприємних запахів у приміщенні. Установка однозначно покращить якість життя за рахунок адаптивних функцій рекуператора. Точний контроль температури та вологості звільняє від необхідності проведення звичайного провітрювання, яке супроводжується втратою тепла у холодну пору року.
Монтаж та обслуговування
Обладнання встановлюється в наскрізний отвір. Для цього у зовнішній стіні бурять канал діаметром 160 мм. Спеціальна гільза закладається у простінок і термоізолюється за допомогою звуко- та теплоізоляційного матеріалу. Після чого блок монтується в корпус, закривається вентиляційними решітками зовні та всередині будівлі.
Знімна магнітна панель допомагає швидко проводити обслуговування. Від вас буде потрібна періодична заміна фільтрів, які розміщуються по обидва боки керамічної вставки. Теплообмінник легко демонтується і так само легко встановлюється на місце, тому дані роботи можна виконувати самостійно.
Купити рекуператор SITALI SF 150 за вигідною ціною і з гарантією від виробника можна на сайті Альтер Ейр. Телефонуйте за номером 0800336124 і отримайте професійну консультацію наших фахівців.

















